Накитени со УБОСТ, раскитени од глупост, дарувани со љубов, ослободени од завист, тагата зад нас, надежта пред нас…

Фото: Мики Трајковски-Манца

Накитени со УБОСТ, раскитени од глупост, дарувани со љубов, ослободени од завист, тагата зад нас, надежта пред нас…Отворете ги со радост срцата, како љубопитни деца пакетчиња, гледајте волшепства и во откинати листови како да се снегулки и заблагодарете му се на небото што ве благословило да ги видите вашите АНГЕЛИ чувари како бдеат над вас и живеат во вас…Мудро искористете ги последните денови од годинава помислувајќи само на ДОБРИНИ

Татјана Алексиќ

Посетено 881 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AniWatch: Initial D Extra Stage anime episode 2 online free at https://aniwatch.pro watch anime

WCOStream: Gurazeni: Money Pitch anime episode 12 online free at https://wcostream.cc wcostream hunter x hunter

Website https://kissanime.mx: Watch Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 2Wei Herz! Shorts kissanime Episode 5 kiss x sis kissanime

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Gogoanimelol wordpress: https://gogoanimelol.wordpress.com/

Penzu: https://penzu.com/p/fb5bdb65