Му се јавувам на матичниот психолог…

Му се јавувам на матичниот психолог:

-Здраво, дај 500 евра у заем…
-Значи стоти пат ми се јавуваш, ти кажав дека немам и не ти давам!
-Докторе, па нели нема откажување бе, како праевме муабет!

Посетено 395 пати

https://animeheaven.pro weathering with you animeheaven

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE

Hana no Zundamaru Episode 8

AnimeTV: First Kiss Story anime episode Full online free at https://animetv.cc demon slayer anime tv

Medium: https://medium.com/@gogoanimelol

Penzu: https://penzu.com/p/06a62e38