Македонијо, освести се! Колку ли психопати чуваш на слобода?!

Во гевгелиско Стојаково запалиле куче на живо!

Ве мразам! Од дното на душата ве мразам, идиоти низаедни!

Што ви згрешија бре тие очи невини, ало болесници низедни!

Македонијо, освести се! Колку ли психопати чуваш на слобода?!

Згрозена сум од скоро секое ебано место од Македонија, без разлика дали е село или град… Сегаде врие од психопати!!! 😡🤬

И ќе пцујам! Затоа што тие утре можат да запалат и жив човек!

Посетено 1.419 пати

AnimeFreak: Xin Shen Bang: Nezha Chonsheng anime episode Full online free at https://animefreak.ws attack on titan animefreak

Yagami-kun no Katei no Jijou (https://animepahe.cc/m/d9yg) Episode 3

Website https://animeflv.uk: Watch Ichiban Ushiro no Daimaou Specials animeflv Episode 6 english dubbed anime

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXEq4tHZYt8abhFACP225pQ

Ko-fi: https://ko-fi.com/gogoanimebe