Кој е добитникот на 50,000 евра од наградната игра „мој данок, моја награда“!? (ВИДЕО)

Фчерашни новости единствени предвремето дознаваат кој е добитникот на главната награда од 50,000 евра од наградната игра „Мој данок, моја награда“!? Каде отидоа парите, дознајте во новата епизода во недела 19:30 часот, на канал 5 телевизија.

Од другите вести издвојуваме:

– 455,000 граѓани го поминуваат денот само со еден оброк на ден. Менде поразговара со една таква граѓанка. Што му кажа таа и зашто!?

– Што се случува во редакцијата на „Фчерашни новости“ откако Маја стана уредник!? Успева ли да се снајде со незадоволните вработени и како!?

Најавата за новата епизода, може да ја погледнете овде:

Посетено 150 пати

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Bcmoney-mobiletv: http://bcmoney-mobiletv.com/animefreakws

Wikidot: http://www.wikidot.com/user:info/kissanimemx