Каков е сексуалниот живот на Ведрана Рудан? Одговорот ќе ве шокира!

Во едно ТВ интервју, новинарот ја прашува Ведрана Рудан каков е нејзиниот секусален живот, а нејзиниот одговор е оригинален колку и самата таа:

„Мојот сексуален живот е идеален бидејќи воопшто не се ебам“

Таа и претходно ја шокираше јавноста, а нејзината изјава можете да ја погледнете ОВДЕ

Посетено 2.409 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Supernatural The Animation (Dub) Episode 22

Space Warrior Baldios (Dub) (https://animeflix.nl/m/M1N0) Episode Full

Watch High Score Girl II (Dub) Episode 9

Website https://animepahe.cc: Watch Woman Who Stole Fingers animepahe Episode Full gogoanime

Talk plesk: https://talk.plesk.com/members/animefreakws.227073/#about

Blip: https://blip.fm/profile/kissanimemx/props