Зш да не ги отвориме кафаниве, кафи”Ќ”иве коке е стварно и вистинско време за отворајне!!


Зш да не ги отвориме кафаниве, кафи”Ќ”иве коке е стварно и вистинско време за отворајне!!
Шо? Со Кафе за носејне? немат врска
Ние сме(бар мојот Аквариус) објекти шо си ги почитувет гостите и за нив живиме.
Ќе им дајме кафе за попт? Зш!
Ар дур не седнет, не чует уба музика и не искомуницирет со шанк, со шанкер, со гостин на другата маса, ЏАБЕ
Кафаната е куќа, храм кј шо се сретвет ногу души а не само “бизнис” и нешчо за по пт😉

Буде Аквариус

Посетено 1.200 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://animefreak.ws: Watch Pokemon the Movie: Genesect and the Legend Awakened (Dub) animefreak Episode Full free anime

https://animetv.cc dubbed anime

Website https://4anime.biz: Watch Mokke 4anime Episode 24 4anime app

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Blackmod: https://blackmod.net/members/418854/#about

Gogoanimelol blogspot: https://gogoanimelol.blogspot.com/