АПЧЕ ВО ФОЛИЈА И ИСЕЧЕН ПРСТ…СЛЕДИ ТУЖБА

сакав да земам апче ама со фолијатаtableti
си го испосеков прстот, партал го направи
Читам side effects
и пишува дека можда
ќе добиеш дијареа, инфаркт и смрт,
кариес, ќе ти раскине девојката,
колата ќе ти се расипе кај Зајас
ама НИКАДЕ не пишува дека ќе останеш без прст
и уште треба да платиш 1200 ден
за да ја исчистат крвта од тепих
Се мислам да ги тужам?..па што пуни пари се тие
Ако можеше онаа да добие одштета
од Старбакс што се изгорела со кафе
сигурно и јас можам

Посетено 807 пати

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

animeheaven es Dragon Ball (Dub)

AnimeHeaven My Hero Academia Season 2 (Dub)

anime stream AnimeHeaven Naruto: Shippuden (Dub)

AnimeHeaven Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]