20 фотографии кои докажуват дека селфи-стиковите се корисни за снимање добри фотографии

Минатата година зборот “Selfie” официјално беше додаден во Оксфордскиот Англиски Речник, додека пак селфи стиковите беа забранети за употреба во Дизниленд како и на други места.

selfie sticks

Погледнете го овие дваесет интересни селфи-фотографии направени токму со фамозниот селфистик
1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

itrade text baner

Посетено 1.047 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!