Што велат хороскопските знаци после секс?

Едните би сакале уште еднаш, додека другите се гладни, третите брзаат за на работа, а четвртите би сакале веднаш да се оженат. Откријте дали овој опис и вам ви одговара.

Ова е смешната страна на хороскопот, но е засновена на вистинските карактеристики на хороскопските знаци.

Овен

Ок, ќе имаме ли пак?

Бик

Гладен сум, дај ми пица!

Близнаци

Дали си го видела далечинскиот управувач?

Рак

Кога ќе се венчаме?

Лав

Зарем не бев фантастичен?

Девица

Помрдни се, морам да ја исперам постелнината!

Вага

Ми беше добро, ако и тебе ти беше?!

Скорпија

Да те одврзам сега?

Стрелец

Не барај ме, јас ќе ти се јавам.

Јарец

Имаш ли визит-карта?

Водолија

А сега да пробаме без облека?

Риби

Како рече дека се викаш?

Посетено 839 пати