Што велат хороскопските знаци после секс?

Едните би сакале уште еднаш, додека другите се гладни, третите брзаат за на работа, а четвртите би сакале веднаш да се оженат. Откријте дали овој опис и вам ви одговара.

Ова е смешната страна на хороскопот, но е засновена на вистинските карактеристики на хороскопските знаци.

Овен

Ок, ќе имаме ли пак?

Бик

Гладен сум, дај ми пица!

Близнаци

Дали си го видела далечинскиот управувач?

Рак

Кога ќе се венчаме?

Лав

Зарем не бев фантастичен?

Девица

Помрдни се, морам да ја исперам постелнината!

Вага

Ми беше добро, ако и тебе ти беше?!

Скорпија

Да те одврзам сега?

Стрелец

Не барај ме, јас ќе ти се јавам.

Јарец

Имаш ли визит-карта?

Водолија

А сега да пробаме без облека?

Риби

Како рече дека се викаш?

Посетено 802 пати

AniWatch: Strawberry Marshmallow (Dub) anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro anime

Lupin III: Pilot Film (1978) Episode Full

Watch Kyouran Kazoku Nikki Episode 26

Website https://animefreak.ws: Watch Peeping Life: The Perfect Emotion Special animefreak Episode Full animefreak my hero academia

Guides: https://guides.co/p/gogoanimelol

Roomstyler: https://roomstyler.com/users/gogoanimelol