(ВИДЕО) „Дајте музика“ во ново руво и со нова химна за идните генерации!

Сите со нетрпение го очекувавме освеженото издание на култната музичка серија „Дајте музика“ после речиси 30 години!

И додека носталгично се сеќаваме на едно безгрижно детство, актерската школа на Весна Бејби Петрушевска како со волшебно стапче ни ја освежува меморијата и ги претвара старите спомени во уште поубави, обвиткани во ново руво и испеани со нови песни и весели случки… и секако новата химна за идните генерации…

Уживајте, дечки!

Посетено 1.391 пати

Website https://animedao.nl: Watch MahoYome: Aisatsu animedao Episode Full hunter x hunter animedao

Watch Dracula: Sovereign of the Damned Episode Full

https://wcostream.cc black clover wcostream

Website https://aniwatch.pro: Watch Kennosuke-sama aniwatch Episode Full anime stream

Tthtdn danang: https://tthtdn.danang.gov.vn/web/dichvuseo/home/-/blogs/animeflix?_33

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/gogoanimebe/