Фчерашни Новости ексклузивно на терен со фудбалерите пред многу важниот натпревар


По успешниот почеток на четвртата сезона, во недела следи втората епизода на „Фчерашни новости“. Еве што подготви екипата:

–          Ексклузивно: Фчерашни на протестот на #Бојкотирам

–          Шпекулација или не: Дали фудбалската репрезентација ќе се квалификува на Европското првенство?

–          Како се прослави роденденот на најмладиот член во еден мешан брак

Гледајте „Фчерашни новости“ во недела од 19:30 часот на „Канал 5“.

Посетено 137 пати (1 денес)

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!