Именувај ја боречката вештина (Видео)

Нашиот предлог е Уат Да Фак, ама отворени сме за други варијанти што ќе ја доловат суштината на оваа навидум смртоносна боречка вештина.

Посетено 942 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeFreak watch anime dub: Watch Naruto: Shippuden (Dub) Episode 369 (https://animefreak.ws/m/50Ay/ep-369)

AnimeHeaven boruto anime heaven: Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 8 (https://animeheaven.pro/m/jwXX/ep-8)