Кореографија во воздушен тунел

Минатата недела во Шпанија се одржа првенство во „нуркање“ во воздушен тунел, а ова е Леонид Волков и неговата победничка кореографија.

[youtube height=”600″ width=”800″]https://www.youtube.com/watch?v=WF2EFDPTZX4[/youtube]

Посетено 200 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

GoGoAnime: Ray The Animation anime episode 13 online free at https://gogoanime.be watch anime

TwistMoe: Space Battleship Tiramisu Zwei (Dub) anime episode 13 online free at https://twistmoe.net kissanime

Animepahe: Medabots anime episode 52 online free at https://animepahe.cc kissanime

Website https://animebee.to: Watch Tayutayu: Pure My Heart animebee Episode 6 anime online

Wakelet: https://wakelet.com/@animeflixnl

Deviantart: https://www.deviantart.com/kissanimemx