Водици 2016-та

Најголема сензација на годинашното Богојавление беше случајното бањање на попот од село Сушица, ама не дека и на другите места празников не беше дочекан на типично македонски начин (бонус снимки од Детроит и Австралија).

[youtube height=”600″ width=”800″]https://www.youtube.com/watch?v=7xSjDWvAWbs[/youtube]

[youtube height=”600″ width=”800″]https://www.youtube.com/watch?v=ODkhIXSFOqs[/youtube]

[youtube height=”600″ width=”800″]https://www.youtube.com/watch?v=dlooRJZ9b7s[/youtube]

[youtube height=”600″ width=”800″]https://www.youtube.com/watch?v=lsXLg03reoE[/youtube]

[youtube height=”600″ width=”800″]https://www.youtube.com/watch?v=JcQ9ihlOkpA[/youtube]

[youtube height=”600″ width=”800″]https://www.youtube.com/watch?v=dn1vQ2LLSH4[/youtube]

Посетено 2.731 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Yosuga no Sora Episode 12

AnimeFreak: Chiisana Ahiru no Ooki na Ai no Monogatari: Ahiru no Kwak anime episode 6 online free at https://animefreak.ws animefreak dororo

AnimeTV Watch english anime Online in HD for FREE

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflixnl/home

Forums asp: https://forums.asp.net/members/animeflixnl.aspx