Кејт Брнз: Честит Велигден! Останете дома, останете на безбедно и останете здрави!

Американската амбасадорка во Скопје Кејт Брнз упати честитка до верниците по повод Велигденските празници упатувајќи порака, во овие околности со коронавирусот да останат дома и да бидат здрави.

Американската амбасадорка во Скопје Кејт Брнз

– Во ова време на обнова и надеж со Велигден, Пасха и Рамазан, од моето семејство за вашето Ви посакуваме на сите се најдобро. Останете дома, останете на безбедно и останете здрави! Честит Велигден! Среќен #Велигден!, напиша во својата честитка на Твитер американската амбасасорка Кејст Брнз.

Посетено 551 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://4anime.biz: Watch Maze: The Mega-Burst Space (Dub) 4anime Episode 25 4anime online

AnimeTV Watch english anime Online in HD for FREE

WCOStream: Biohazard: Damnation anime episode Full online free at https://wcostream.cc animes online

Website https://gogoanime.be: Watch ef - a tale of memories. (Dub) gogoanime Episode 12 weathering with you gogoanime

Mobygames: https://www.mobygames.com/user/sheet/userSheetId,819347/

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/profile/animeflixnl