ПРАВ ОСМИ МАРТ: Ееее да видиш мене како ми е секој ден!

прав 8-ми март е кога ќе се вратиш пијана од прослава, тој дома ти ги вади штиклите и залепените чорапи, ти ги масира ногите, со шпакла ти ја вади шминката, со виљушка ти ја расчешлува косата со тон лак, те става у кревет до кој стои лавор и ти вика ееее да видиш мене како ми е секој ден!

Соња Ајановска Деловска

Посетено 1.284 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://kissanime.mx: Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II: Past & Future (Dub) kissanime Episode Full kissanime legend of korra

WCOStream: 801 T.T.S. Airbats anime episode 7 online free at https://wcostream.cc black clover wcostream

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

Watch anime online for free at AnimeKisa anime websites

Forums bagisto: https://forums.bagisto.com/user/animeflixnl

Yolotheme: https://yolotheme.com/forums/users/gogoanimebe/