Да, во програма сте, повелете…

Утринска програма, се јавува еден тип
и почнува
„жалам што сум се родил во оваа држава
жалам што политичарите….
жалам што платите……..
жалам што овците……..
жалам што врне……
жалам што не врне………
жалам……..“

Водителката го прекинува
„морам да ве прекинам, 1,5 саат зборувате
имаме време само за уште еден гледач“
Се јавува некоја жена
„јас сум мајка на претходниот гледач,
ЖАЛАМ што не го абортирав“

П.С. не гледам утрунски програми,
спијам во тоа време
ама претпоставувам
дека вака некако идат тие емисии

Посетено 5.199 пати

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

Website https://animepahe.cc: Watch Gleipnir (Dub) animepahe Episode 13 watch anime free

KissAnime: Yatogame-chan Kansatsu Nikki 2 anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime online

Website https://4anime.biz: Watch Nihon Mukashibanashi: Saru Kani (Dub) 4anime Episode Full 4anime discord

Nhattao: https://nhattao.com/members/user2877460.2877460/

Ello: https://ello.co/gogoanimelol