Ричард Бренсон Го Отвара Својот Прв Вирџин Хотел

 Во историската зграда вo Чикаго Успешната мултинационална компанија Вирџин Груп ги отвора вратите на својот прв хотел во историската зграда

Прочитај повеќе

Watch Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 1 at AnimeHeaven animeheaven attack on titan

Gleipnir (Dub) Episode 8 at AnimeFreak anime freaks tv