Луѓето се како книги, а ти самиот бираш дали ќе бидеш епски роман или класичен учебник!

Луѓето се како книги, некои сакаш да ги прочиташ и доживееш неколку пати. А, други пак, се доволни да ги прочиташ еднаш и да ти бидат лекција за цел живот!

Марија Прличкова

©majkatiitatkoti.com  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 276 пати

https://gogoanime.be cautious hero gogoanime

Kite (Dub) Episode 1

AnimeHeaven: Kaze no Naka no Shoujo: Kinpatsu no Jeanie anime episode 52 online free at https://animeheaven.pro anime heaven website

Website https://4anime.biz: Watch Ranma ½: Akumu! Shunmin Kou 4anime Episode Full persona 4 the animation season 2

Beamng: https://www.beamng.com/members/animefreakws.444164/

Cycling74: https://cycling74.com/author/60c318dba87778412f9aea11