Луѓето се како книги, а ти самиот бираш дали ќе бидеш епски роман или класичен учебник!

Луѓето се како книги, некои сакаш да ги прочиташ и доживееш неколку пати. А, други пак, се доволни да ги прочиташ еднаш и да ти бидат лекција за цел живот!

Марија Прличкова

©majkatiitatkoti.com  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 252 пати

Our Last Crusade or the Rise of a New World (Dub) Episode 8 at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime weathering with you

Watch Death Note (Dub) Episode 37 at website https://animefreak.ws. See more animefreak avatar