Не мислев на него, на тебе мислев

Го избањав и дотерав моето куче
му ставив ланец со крст
и отидов во црква
Таман пред да влезам ме застаната попот
„забрането е внесување животни“- вика
„извини куче, одма се враќам само да запалам 5-6 свеќи“
Го врзав за ограда и да влезам попот ми се обраќа
„не мислев на него, на тебе мислев“
„на мене???“
„па да , цел град збори дека си тешка стока“
И така, сега јас стојам врзан за оградата
и го чекам кучево да искочи
ама не се жалам, еден куп згодни
женски видов

Посетено 411 пати

Website https://twistmoe.net: Watch Lupin III: Nusumareta Lupin twistmoe Episode Full anime twist app

Crayon Shin-chan Movie 12: Arashi wo Yobu! Yuuhi no Kasukabe Boys Episode Full

Website https://gogoanime.be: Watch Berserk gogoanime Episode 25 gogoanime online

AnimeTV: Black Jack (Dub) anime episode 10 online free at https://animetv.cc plunderer anime tv

Drive google: https://drive.google.com/drive/folders/1HCcKyXx-nCEFCXYddrglNmxjhUbJlpXd

Huntingnet: https://www.huntingnet.com/forum/members/kissanime-contact-gmail-c.html