ВЕЛКО ВЕЛКОВСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

velko velkovski-mazda_majkatiitatkoti
Велко Велковски – Мазда, Македонија

…по утринското smoothie од портокал збогатено со натурално ленено масло, зелена пченица. четири јајца од јапонска препелица(ова “јапонска” поради брендот), extra virgin кокосово масло, десеттина непечени семки од тиква и што уште не…одам на работа каде го пијам првото еспресо, најчесто сам, чекајќи ги колегите да пристигнат на работа. Ова со здравата исхрана е поради мојата зависност од ТВ капмања…среќа што помина кампањата за трето дете.

Посетено 1.313 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Fairy Tail (Dub) Episode 170

anime online GoGoAnime BANANA FISH

Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 8

anime sites Hunter x Hunter (2011)

anime website That Time I Got Reincarnated as a Slime