ГОРАН АТАНАСОВ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

goran atanasov - zeko-tikves_majkatiitatkoti
Горан Атанасов Зеко – Тиквеш

Првото кафе е фамилијарно, пред да ја однесам ќеркичката во градинка го пијам заедно со сопругата во домашна атмосфера. Потоа правец на работа…е таму веќе следува колоегијалното кафе(кафе со колегите) го пијам  уз веќе започнатите работни обврски. Инаку не сум некој посебен љубител на кафе, а да бидам искрен, не го пијам често. Сепак нека ви е наздравје кафето пријатељи, уживајте си во таа слатко-горка течност.

Посетено 1.665 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

english dubbed anime DARLING in the FRANXX

aniwatcher app One Piece

watch anime free Naruto (Dub)

aniwatch app How NOT to Summon a Demon Lord Ω

How NOT to Summon a Demon Lord Ω