Се’ ќе биде… – Игор Џамбазов

Дедо ми 5-ре…цел живот ова ми го збореше:
Се’ ќе биде, само нас нема да не биде


.
©majkatiitatkoti.com
  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 545 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!