Кројачот од Панама blackПочеток на 90-ти у белградски жаргон прв пат почнува да се употребува изразот “спонзоруша” за да се опише жена која се појавува во јавност како пратиља на типче од новата скоројевичка елита, нагло обогатен(којзнае на каков начин).

#ТакаСиЕ

 

Посетено 260 пати

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch animes The Rising of the Shield Hero (Dub)

Attack on Titan Final Season Episode 7

ANIMEFLIX Naruto: Shippuden (Dub)

stream anime online Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full