ВЕСНА НИКОЛОВСКА

vesna_nikolovska_majkatiitatkoti

 

Весна Николовска – цариник

Кафе никогаш не пијам сама. Јас не знам што значи тоа да си направам кафе и самата да го испијам. Во работните денови првото кафе го пијам со колегите на работа, а посебен ритуал ми претставува неделното, кое секогаш го пијам во друштво на најблиските, во некое од моите омилени места. Во последно време тоа најчесто е бистрото Bugatti. Омилено кафе ми е капучиното, кое го сакам со цимет и кафеав шеќер.
На здравје кафето

Посетено 1.470 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Dance in the Vampire Bund: Special Edition (https://gogoanime.be/m/ooPe) Episode Full

Website https://animefreak.ws: Watch Overlord: The Undead King animefreak Episode Full dubbed anime

Tytania Episode 26

Website https://animepahe.cc: Watch Crayon Shin-chan Movie 03: Unkokusai no Yabou animepahe Episode Full animepahe

Lovesolutions431 xobor: http://lovesolutions431.xobor.com/u3327_gogoanimebe.html

Gogoanimebe peatix: https://gogoanimebe.peatix.com/