Ријана сјае на насловната на мартовскиот “Vogue”

Една од најголемите sвезди на денешницата, Ријана, повторно заблеска на насловната страница на мартовското издание на часописот Вог. 

rihannavoguenaslovna

Ријана на себе нози дизајнерски парчиња од Miu Miu, Saint Laurent, Louis Vuitton и многу други, а во прв план се нејзините бројно тетоважи. Кратката pixie фризура и стои одлично, а интересно е тоа што за Вог открива дека никогаш не сакала воопшто да биде позната. Сакала или не, на овие фотографии изгледа навистина одлично.

» ПОГЛЕДНИ ГАЛЕРИЈА – СЛАЈДШОУ «


ФотографијаDavid Sim

Посетено 259 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

stream anime online Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

Record of Ragnarok Episode 12

4Anime Dragon Ball Z (Dub)

4anime.biz 4Anime So I'm a Spider, So What?

Attack on Titan Season 3