Ријана сјае на насловната на мартовскиот “Vogue”

Една од најголемите sвезди на денешницата, Ријана, повторно заблеска на насловната страница на мартовското издание на часописот Вог. 

rihannavoguenaslovna

Ријана на себе нози дизајнерски парчиња од Miu Miu, Saint Laurent, Louis Vuitton и многу други, а во прв план се нејзините бројно тетоважи. Кратката pixie фризура и стои одлично, а интересно е тоа што за Вог открива дека никогаш не сакала воопшто да биде позната. Сакала или не, на овие фотографии изгледа навистина одлично.

» ПОГЛЕДНИ ГАЛЕРИЈА – СЛАЈДШОУ «


ФотографијаDavid Sim

Посетено 247 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven animeheaven boruto: Watch The Daily Life of the Immortal King Episode 7 (https://animeheaven.pro/m/PPk8/ep-7)

4Anime bleach 4anime: Re:ZERO -Starting Life in Another World- (https://4anime.biz/m/gX8) Episode 25