Вечерва снег и дожд на планинскиот превој Стража (Фото)

Во моментов во западните делови на Македонија започнаа врнежи од дожд и снег.

Заладување, проследено  со врнежи од дожд и снег ќе бидат главно метео  одличје во текот на викендот кој што ни претстои. Погледнете како во моменов изгледа патот на планински превој Стража

ИЗВОР

Посетено 281 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!