Утринско кафе со Драгана Левенска

О да, прво кафе па потоа се нурнувам во работните обврски . Бидејќи сеуште е зима, преферирам голема шољо топло кафе, за разлика од лето кога пијам ладно нескафе со многу мраз. Обично првото кафе го пиам во театар , заедно со моите колеги , или со моите драги пријатели , седнати во некое кафуле . А Денес, е еден од тие ретки но убави денови кога првото кафе посакав да го пиам дома заедно со мојот татко , во комбинација со моите оилени бабини колачиња .

Ви сакам убав ден драги пријатели и уживајте во малите и слатки задоволства кои ви ги подарува животот.

Посетено 1.254 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch Hundred (Dub) Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/4Bn7/ep-4) at KissAnime kissanimedub

How Not to Summon a Demon Lord Ω Episode Preview at AnimeHeaven dragon ball super anime heaven