Како што би рекле Турците по шпанските серии:

Дешавка од пред 15 минути:
-Дека си бе другарче
-Те бе од болцица, нешто простин.
-Нека е со помин, како шо викат турците у шпанските серии….

Кочани, градо на оризо и на мајка ти путката

Посетено 222 пати

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode Preview at website https://crunchyrollfree.com free take your marks crunchyroll

Attack on Titan Season 2 Episode 12 at website https://gogoanime.be tokyo ghoul gogoanime