Како бе што ќе им се семафорите што ги украле?

Како бе што ќе им се семафорите што ги украле? Па замисли пред вратата од кенефот да ставиш семафор? Па знаеш кога е зафатено. Ако свети жолто значи се бришеш.

Posted by Рубенс Муратовски on Tuesday, April 3, 2018

Посетено 994 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

GoGoAnime haikyuu season 3 gogoanime: Watch The Misfit of Demon King Academy (Dub) Episode 11

4Anime persona 4 the animation: The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 13