Има место за табланет у двојки и плус еден да запишува!

Дремеме кај другар на ракија-салата, а жена му трудна. После петата ракија и вика:
-Значи маче, од ова бременоста на задникот можеме да играме четири луѓе табланет и еден да запишува!

Му враќа:
-Исто и на твојот пивски стомак, стоко ненаситна!!!

Посетено 384 пати

Watch Kyokou Suiri 2nd Season Episode Preview (https://animeflix.nl/m/JOYx/ep-1) at website https://animeflix.nl. See more danganronpa animeflix

Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 1 (https://kissanimeonline.com/m/7B8z/ep-1) at KissAnime seven deadly sins kissanime