И МИРА ДОБИ ПОДАРОК ЗА 8-МИ МАРТ: Три вработувања во ЕЛЕМ и 200.000 километри патни трошоци – Фчерашни Новости

фото – убаво

Денот на жената продолжува да се прославува, а пред да почнат прославите во кафана пријатно беше изненадена и пратеничката Мира Стојчевска која за овој празник доби три вработувања во ЕЛЕМ и патни трошоци во вредност од 200.000 километри.

„Секоја жена треба да се избори за своето место во општеството. Ете јас се изборив и сум горда на тоа. Им благодарам за вработувањата, но немам повеќе блиски да ги вработам“ изјави скомно Мира.

Детал од семејната куќа на Мира

Таа додаде дека ја користи оваа прилика на сите жени да им го честита 8-ми Март со желби за успех и вработување.

Посетено 1.410 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Attack on Titan Season 2 (Dub) (https://animeflix.nl/m/PkDK) Episode 12 at website https://animeflix.nl dragon ball super animeflix

The Misfit of Demon King Academy Episode 13 at website https://animeplanet.cc. See more anime planet darling