Хедонизам

Субота Вече 😈

ХЕДОНИЗАМ :
Хедонизам ти Је Бре у Ген, ил го имаш ,
ил го ГЛУМИШ ,
коа Го Немаш !
Хедонизам је Наследна , Уроџена “Мана”,
у која Ти Уживаш , а Свите ДрУЃи , Ти ЗАВИДУЈАТ !
Хедонизам ,
Јеби га,
Хедонизам је “Онова”-“Това”,
шо те праИ Среќен ,
и.

Тогај коа С’лзи “Сакаат” да ТИ се Сронат , да Те Намократ, до Гаќи,
Толку С’лзи , да немаш Шо Да ИзмочаШ после !
Е Тогај си Хедонист , ПраФ,
И “уживаш” …..
У Све,
ПА И У МУКАТА !!!

п.с.
За Пурите
” Хедонистички”…
Друг Пут ,
ќе Ве “Испљукам” 😎

Мите Кум Лазаревски

Посетено 720 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

Website https://animetv.cc: Watch Wake Up animetv Episode Full www2 anime tv

AnimeHeaven: The Eccentric Family 2 anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro weathering with you animeheaven

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Onlineboxing: http://onlineboxing.net/jforum/user/editDone/110745.page

Flipboard: https://flipboard.com/@gogoanimelol