Дали Симсонови се патувачи низ времето и не’ предупредија за иднината? (Видео)

Иако нема кристална кугла во серијата, сепак низ многу бројни сцени од минатото можевме да забележиме дека беа пред времето и сосема во право.

А, погледнете и за што се работи:

После ова дефинитивно ќе ни дојде лудата идеја дека можеби имаат времеплов…

Посетено 394 пати

Website https://animetv.cc: Watch Thermae Romae (Dub) animetv Episode 4 1 anime tv

https://aniwatch.pro dubbed anime

Website https://twistmoe.net: Watch Bari Bari Densetsu (1987) twistmoe Episode Full gogoanime

Grave of the Fireflies (https://animeflix.nl/m/yVl) Episode Full

Hvacr: https://hvacr.vn/diendan/members/animefreakws.124980/#about

Minecraftforum: https://www.minecraftforum.net/members/kissanimemx