КЕТИ АТАНАСОВА

keiti_majkatiitatkotiКети Атанасова – ТАВ

Првото кафе обавезно го пијам дома сама пошто сум ранобудник. Денес бидејќи е голем празник ПРОЧКА, како што е редот вообичаено кај постарите на ручек за да ни ги исперат гревовите. Потоа на работа во ноќ, со сите работни обврски ќе бидам 12 саати окупирана, бучно. ПРОСТЕНО ВИ Е! 🙂

Посетено 1.361 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

online anime. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 2

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

watch subbed anime One Piece

Tokyo Ghoul

ani watch Bleach (Dub)