Избери подарок за Валентајн (за неа)

Февруари е месецот на заљубените, а ако немате идеја што да и подарите за Св. Валентин, ние имаме неколку идеи.
Часовник

pixelmk-izberi-podarok-za-valentajn-za-nea-46576

Едноставен и стилски, или уникатен и незаборавен – изборот на часовници е огромен и секако дека нема да згрешите со ваков подарок.
Долна облека
pixelmk-izberi-podarok-za-valentajn-za-nea-46577

Ова не мора да биде клише подарокот кој е најчест за Св. Валентин. Одберете уникатен модел со интересен принт.

Полароид камера
pixelmk-izberi-podarok-za-valentajn-za-nea-46578

Фоткање со смартфон е супер, но спомените имаат поубав шмек кога се опипливи. Полароид камерите се супер избор за подарок, а брзите кредити на Forza се одличен начин да не го оштетите буџетот а сепак да можете да одвоите средства за посакуваниот подарок.

Букет
pixelmk-izberi-podarok-za-valentajn-za-nea-46579

Одберете ги нејзините омилени цвеќиња и едноставна порака за искажување на љубовта – нема потреба подарокот за Валентајн да биде пресложен.

Меки пижами
pixelmk-izberi-podarok-za-valentajn-za-nea-46580

Нема човек што не сака удобно спиење. Одберете меки и нежни пижами за вашата сакана во кои секое утро ќе и биде прошетка по облаци.

Посетено 458 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!