Маја Јагликовска Малевска


Маја Јагликовска Малевска – професор по музичка уметностjaglikovska
Интернационално средно училиште

Не сум ранобудник но има денови кога уште не сум заспала а сакам да се раздени за да пијам кафе. Првото кафе ми е секогаш инстант и сакам сама да си го направам зошто си ја знам мерката, по боја го познавам ( пола лажичка кафе… не ставам цела зошто ме фаќа логореа , топла вода и малку млеко) . Второто кафе во денот го пијам само ако имам друштво најчесто на места каде што добро го прават и послужуваат.
Кафе со шеќер и на гладно –јок!

Посетено 700 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeKisa: Hoshi ni Negai wo: Fantastic Cat anime episode Full online free at https://animekisa.in watch anime free

AnimeHeaven: Mobile Suit SD Gundam Mk V anime episode 5 online free at https://animeheaven.pro my anime heaven

4Anime: Gorillaman anime episode 2 online free at https://4anime.biz persona 4 the animation crunchyroll

Website https://twistmoe.net: Watch Fist of the North Star: The Raul Saga (Dub) twistmoe Episode Full anime online

Dashburst: https://dashburst.com/gogoanimelol

Ultimate-guitar: https://www.ultimate-guitar.com/u/gogoanimebe