ШАХТИ како ГРЕПКИ за грЕБЕЊЕ, ама не за ПАРИ БЕРЕЊЕ.

ШАХТИ како ГРЕПКИ за грЕБЕЊЕ, ама не за ПАРИ БЕРЕЊЕ.

Мислеле дека грЕБАТ за да добијат три исти.
А тие да немале ни три чисти.

А со грЕБЕЊЕВО не била ни добивка во злато,
туку сé се грЕБЕЛО за влез во ЕУ и НАТО.

После грЕБЕЊЕ по јахти,
грЕБЕЊЕТО за влез во ЕУ ни оди преку шахти.

Само нели добро знаеме,
после грЕБЕЊЕ, нема КАЕЊЕ, туку само ЕБЕЊЕ.

(совет: дишете на шкрги)

Искрено ваш Ленин Ј🤪

Посетено 970 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animefreak.ws: Watch Mobile Suit Gundam Wing: Endless Waltz (Dub) animefreak Episode Full animefreaks official website

Watch Armitage III Episode 4

Saban's Adventures of the Little Mermaid (Dub) Episode 26

Sqlservercentral: https://www.sqlservercentral.com/forums/user/gogoanimelol

Giantbomb: https://www.giantbomb.com/profile/gogoanimelol/about-me/