САШО ТОЛЕСКИ

profil sashe toleski dubai_majkatiitatkotiСашо ТолескиАгент за недвижнини
 Royal Home Real Estate – Dubai  

Разликата помеѓу утринското кафе кај вас и тука е во висината и времето. Првото утринско кафе го пијам на 100-ти кат, дури три саати порано од вас. Работните обврски започнуваат токму така, но секако попријатни ми се попладневните часови на преубавите места кои се на  “земјено” тло. Највеќе ми недостасува “бадијалџиското” кафе со пријателите во Македонија.

Посетено 3.161 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Dragon Ball (Dub) Episode 147

Hunter x Hunter (2011)

AnimeDao Record of Ragnarok Episode 7

AnimeDao Black Clover (Dub)

anime websites One-Punch Man