MiT [ restorani banner ]

Јадеме.мк

Брз сендвич со чаден лосос

Обичниот секојдневен сендвич секогаш може да стане нешто посебно доколку во него се додадат парчиња чаден лосос. Состојки: Интегрален леб – 4 кришки Чаден лосос – 2 кришки Крем сирење – 2 лажички Краставица – 1 Домат – 1 Варено јајце &#...