Заборавам да те заборавам

Нешто не е во ред. Сечам домати во кујната и си го пресекувам прстот. Показалецот. Длабоко и болно. Лош знак,

Прочитај повеќе

Watch Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 Episode 1 at website https://kissanimeonline.com konosuba movie kissanime

Watch Kaguya-sama: Love is War Episode 10 at website https://gogoanime.be gogoanime gintama