Џон Клиз: Го живееме орвеловиот роман „1984“

[fblike] Политичката коректност го носи современото општество директно во светот на романот „1984“ на Орвел, вели Џон Клиз. Клиз изјавил

Прочитај повеќе

Watch Spirit Chronicles Episode Preview at KissAnime kissanime closed

Watch Bleach (Dub) Episode 202 (https://animeplanet.cc/m/6pnk/ep-202) at website https://animeplanet.cc. See more anime planet free