Интересна уметничка инсталација на корејката Јунг Ли

Неонски пораки создадени во напуштени области Фотографката Јунг Ли од Јужна Кореја одлучи со помош на неонски светла да ги

Прочитај повеќе

KissAnime kissanime list: Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. (https://kissanimeonline.com/m/ldY7) Episode 1

AnimeTV anime tv freak: Redo of Healer (https://animetv.cc/m/7NOm) Episode 12