На денешен ден: Панчев, Sвезда…Шампиони

Црввена Sвезда на денешен ден во 1991 стана европски фудбалски шампион… Нашиот Дарко Панчев го постигна решавачкиот гол за победата од 5 :

Прочитај повеќе

AnimeDao watch anime online: Kaguya-sama: Love is War Season 2 (https://animedao.nl/m/VggQ) Episode 12

AnimeHeaven attack on titan anime heaven: Boruto: Naruto Next Generations Episode 194