Порака до сите Хомо-Сапиенси

Кога спијам, барем сум сигурна дека нема да ве гледам будни… Оти кога сте будни, тогаш сте најопасни…  

Прочитај повеќе

AniWatch: Detective Conan Movie 14: The Lost Ship in the Sky anime episode Full online free at https://aniwatch.pro anime

Seto no Hanayome OVA Episode 2

Ryuu no Haisha (Dub) (https://wcostream.cc/m/70J8) Episode 2

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

Gab: https://gab.com/kissanimemx

Gogoanimelol blogspot: https://gogoanimelol.blogspot.com/