Франција им забрани на супермаркетите да фрлаат храна

[fblike] Секоја година, ширум светот се фрлаат 1,3 милијарди тони храна, кога истите слободно можат да им се донираат на

Прочитај повеќе

AnimeHeaven: One Piece Film Strong World (Dub) anime episode Full online free at https://animeheaven.pro anime

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Animepahe: Broken Blade Picture Drama anime episode 6 online free at https://animepahe.cc english dubbed anime

Mymediads: https://mymediads.com/profiles/63946

Zotero: https://www.zotero.org/gogoanimebe/cv