Шпанскиот фризер како „Едвард Ножицоракиот“ (Видео)

Необичниот фризер користи самурајски мечеви, оган и специјално направени канџи за да постигне “совршени” фризури. Cutting Hair with SwordsDitch the

Прочитај повеќе

KissAnime anime sites: Watch Fire Force Season 2 Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/gj6V/ep-4)

AnimeFreak old animefreak: Watch Re:ZERO -Starting Life in Another World- Episode 14 (https://animefreak.ws/m/aZo/ep-14)