Ќе ти ги дадам и срцето и парите и куќата и колата

-Ќе ти ги дадам и срцето и парите и куќата и колата, само биди со мене.-Ама ти немаш пари, куќа

Прочитај повеќе

Watch Fairy Tail (Dub) Episode 170 (https://gogoanime.be/m/EY4j/ep-170) at website https://gogoanime.be gogoanime overlord

Kyokou Suiri 2nd Season Episode Preview at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll free premium code