Кој се ќе настапи на Coachella?

Објавена целосната листа на изведувачите  Еден од најпопуларните фестивали во светот и оваа година ќе понуди мноштво интересни музички содржини

Прочитај повеќе

НАЈДОБРИТЕ ЗИМСКИ ГАСТРО ФЕСТИВАЛИ ВО ЕВРОПА

Сент Мориц, Берлин, Рејкјавик, Милано, Мадрид   Погледнете во кои европските градови најдобро ќе се  јаде оваа зима Ако богатите

Прочитај повеќе

High School DxD Hero (Dub) (https://animeplanet.cc/m/bq1w) Episode 12 at AnimePlanet anime planet shippuden

High School DxD Hero (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/QMOB) Episode 12 at website https://kissanimeonline.com your name kissanime