Алма Идризи ќе учествува на “Salon d’Automne” во Париз.

Алма Идризи, мултимедијалниот уметник од Скопје ќе учествува на  Salon d’Automne во Париз.   Salon d’Automne (есенски салон) или Société du Salon d’automne (здружение

Прочитај повеќе

АЛМА ИДРИЗИ

Првто утринско кафе…мхммм денот ми почнува со истегнување, супер брзинско спремање и тргање за на работа… додека ги вртам педалите

Прочитај повеќе

Website https://animeheaven.pro: Watch The Heroic Legend of Arslan: Dust Storm Dance (Dub) animeheaven Episode 8 anime in heaven

GoGoAnime: Danguard Ace: Part 1 (Dub) anime episode Full online free at https://gogoanime.be watch anime

AnimeDao: Koihime†Musou: Gunyuu, Seitoukaichou no Za wo Neratte Aiarasou no Koto - Ato, Porori mo Aru yo! anime episode Full online free at https://animedao.nl assassination classroom animedao

AnimeFLV: Redo of Healer anime episode 12 online free at https://animeflv.uk watch anime free

Gogoanimebe yolasite: https://gogoanimebe.yolasite.com/

Confengine: https://confengine.com/user/gogoanimelol